obaszary badawcze

Szanowni Doktoranci i Studenci! Zachęcamy Was do skorzystania z oferty dydaktycznej ACMiN w semestrze letnim

Kontakt 2

Dyrektor ACMiN ogłasza konkurs o granty dyrektorskie.

homing3tmdcs

Rekrutacja na dwa stanowiska magistrantów w projekcie HOMING: „Electronic transport in semiconducting and superconducting monolayer transition metal dichalcogenide nanodevices". Oferujemy:

Kartka wiateczna 1

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, radości i spokoju, a w Nowym Roku 2018 spełnienia marzeń i samych sukcesów życzą pracownicy Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH.

akademia pap

Akademia znalazła się w finale XIII edycji konkursu Popularyzator Nauki. W najnowszym artykule serwisu PAP - Nauki w Polsce oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego można przeczytać obszerny artykuł o tegorocznej edycji, celach i misji jaką realizuje projekt pracowników ACMiN. Zapraszamy do lektury!

Druga edycja Naukowych Warsztatów Projektowych #Aerogelove Akademii Ciekawych Myśli i Nauk została zakończona 14 grudnia br. uroczystym Finałem, który odbył się w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH. Swoją obecnością zaszczycili nas Prorektor ds. Kształcenia Prof. dr hab. inż. Wojciech Łużny z Akademii Górniczo-Hutniczej.

Kontakt 2

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia w XII edycji konkursu dla młodych naukowców.

final2017plakata

Już w najbliższy czwartek 14 grudnia 2017 o godz. 14:00 w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii odbędzie się drugi Finał Naukowych Warsztatów Projektowych #AEROGELOVE.