fnis 1

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasz namiot na tegorocznym Festiwalu Nauki i Sztuki i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

Wraz z Instytutem Autostrada Technologii i Innowacji zapraszamy do udziału w konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka – Start-up – Przemysł”, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2018 r. w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH.

poster acmin plan fnis

Zapraszamy do naszego namiotu nr 21, 19 maja na Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie. Przygotowaliśmy 8 pokazów zbliżających odbiorców do niezwykłego świata nanotechnologii i materiałów.

IMG 5428

Referat zaplanowany na najbliższe Seminarium ACMiN (czwartek, 17 maja, godz. 14:00) będzie poświęcony wyzwaniom jakie stoją przed naukowcami i inżynierami zatrudnianymi w dzisiejszym innowacyjnym przemyśle.

acmin kontakt

Kierownik projektu OPUS ogłasza konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty do realizacji projektu badawczego

dzienotwarty2018AGH

Serdecznie zapraszamy do ACMiN na Dzień Otwarty AGH, który odbędzie się w piątek 13 kwietnia!

swieta wielkanocne2018

Pogodnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, zdrowia, pomyślności i wiosennego nastroju życzą wszyscy pracownicy Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH!

logo FNiS

Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie odbędzie się w tym roku w dniach 17-19 maja. Hasło przewodnie tegorocznego Festiwalu to MOC ROZUMU.

co2exide

On 18th/19th January, the kick-off meeting of the CO2EXIDE project “CO2-based electrosynthesis of ethylene oxide”, coordinated by Fraunhofer IGB, Straubing branch BioCat, was held in Brussels to give the initial starting point for partners to work.