popularyzatorNauki2017

W zeszłym roku Akademia Ciekawych Myśli i Nauk dostała się do finału konkursu Popularyzator Nauki 2017 w kategorii "Zespół".

15 stycznia w Warszawie miała miejsce finałowa gala tego konursu. Główna nagroda w kategorii "Zespół" trafiła do portalu "Nauka w klimacie". Gratulujemy serdecznie laureatom i cieszymy się z uzyskanego miejsca. Akademia Ciekawych Myśli i Nauk ma na celu rozwijanie kompetencji - między innymi krytyczno-analitycznego myślenia, kreatywności, planowania i koordynowania projektem oraz skutecznej komunikacji.

Uzyskany tytuł laureata to ogromne wyróżnienie i docenienie pracy pracowników Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH, zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę, że byliśmy najmłodszą organizacją wśród uczestników konkursu. Już rozpoczeliśmy pracę nad kolejną, III edycją Akademii - dołożymy wszelkich starań żeby jeszcze bardziej popularyzować naukę wśród studentów krakowskich uczelni wyższych.

Więcej o gali i zwycięzcach w pozostałych kategoriach, można przeczytać w portalu Nauka w Polsce.