Kalendarz wydarzeń

Akademia Ciekawych Myśli i Nauk - FINAŁ
Czwartek, 11. Kwiecień 2019, 14:00 - 16:00

Uprzejmie zapraszamy na Galę Finałową tegorocznej edycji Akademii Ciekawych Myśli i Nauk - autorskiego projektu edukacyjnego prowadzonego przez pracowników ACMiN. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 11 kwietnia 2019 r. o godz. 14.00 w Sali Audytoryjnej ACMiN AGH na II piętrze budynku D-16 (ul. Kawiory 30), a poprowadzą je mgr inż. Maria Lis oraz mgr inż. Juliusz Kuciakowski.

Streszczenie:

W dniu 11 kwietnia o godz. 14.00 zapraszamy na Finał III edycji Akademii Ciekawych Myśli i Nauk, która w tym roku odbywa się pod hasłem #BioSurfing, a jej motywem przewodnim są powierzchnie i materiały biomimetyczne. Podczas Finału grupy projektowe zaprezentują efekty swoich prac nad zastosowaniem materiałów w różnych dziedzinach. O swoich doświadczeniach z wykorzystywaniem powierzchni biomimetycznych w nauce i sztuce opowiedzą również nasi mentorzy - Dr Rox Middleton i Dr hab. Marek Liskiewicz, prof. ASP. Akademia Ciekawych Myśli i Nauki jest inicjatywą pracowników Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii, promującą wykorzystanie nowoczesnych materiałów oraz interdyscyplinarną pracę zespołową. Podczas cyklicznych warsztatów projektowych uczestnicy mają okazję poznać techniki efektywnej pracy w zespołach raz zaprojektować i wykonać urządzenia lub materiały korzystając z infrastruktury ACMiN i wsparcia doświadczonych mentorów.

Więcej informacji o Akademii można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/acminacademy/ oraz stronie internetowej: http://acminacademy.agh.edu.pl/

Miejsce : Sala Audytoryjna ACMiN AGH (1.02A), na II piętrze pawilonu D-16 (ul. Kawiory 30).