Kalendarz wydarzeń

Seminarium ACMiN (online): Rozpoczynamy! Pierwsze działania w Projekcie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” w AGH
Czwartek, 16. Kwiecień 2020, 14:00 - 16:00

Uprzejmie zapraszamy na Seminarium ACMiN online, które odbędzie się w czwartek 16 kwietnia 2020 r. o godz. 14.00. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez poniższy link:

https://aghcentrumelearningu.clickmeeting.com/uczelnia-badawcza

Referat pt. „Rozpoczynamy! Pierwsze działania w Projekcie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza w AGH" wygłosi prof. dr hab. Marek Przybylski (ACMiN AGH).

Streszczenie:

W referacie opowiem o działaniach, które podejmujemy w AGH w ramach Projektu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Opowiem o uwarunkowaniach zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących realizacji tego Projektu, rozwiązywanych problemach i o zasadach organizacyjnych realizacji Projektu w AGH. W szczególności opowiem o najważniejszych działaniach zaplanowanych na 2020 rok, w tym o tych konkursach, które ogłosiliśmy w marcu i o tych, które ogłosimy w najbliższych dniach.

Wszystkich Państwa, a szczególnie osoby zainteresowane udziałem w Projekcie "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza", serdecznie zapraszamy. Seminarium będzie okazją do zadawania pytań, na które prof. M. Przybylski postara się odpowiedzieć.

Miejsce Seminarium online