Warsztaty #DYSKUTUJ i #PRZEKONUJ

9

W zeszłą sobotę 06.05.2017 w ACMiN odbyło się kolejne szkolenie z cyklu jednodniowych warsztatów dotyczących rozwijania kompetencji w zespołach organizowanych przez  Akademia Ciekawych Myśli i Nauk. Podczas warsztatów „PRZEKONUJ” studenci krakowskich uczelni rozwijali swoje umiejętności w zakresie retoryki i wystąpień publicznych.

Prowadzącym zajęcia był Piotr Szefer – Spiker Reprezentacji Polski w piłce nożnej, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikant radcowski, współautor i instruktor kursu szkoleniowego Polskiego Związku Piłki Nożnej dla spikerów, członek Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców, laureat konkursów krasomówczych, specjalizujący się w mowie ciała i pracy głosem w wystąpieniach publicznych.

Zapraszamy również na kolejne warszaty #KOORDYNUJ, które odbędą się 20 maja 2017.

Na warsztatach dowiesz się jak skutecznie pracować w zespole. Poznasz zasady wyznaczania celów, koordynowania zadań i efektywnej komunikacji.
Praktycznie zastosujesz zdobytą wiedzę podczas pracy nad kolejnymi etapami budowy najlepszego z możliwych uniwersytetów.
Będzie praktycznie, twórczo, kreatywnie i zespołowo.

Zgłoszenie należy wysłać na adres: acminac@agh.edu.pl

Prowadzący: Marcin Lewandowski – trener umiejętności społecznych, animator społeczności lokalnych. Z wykształcenia politolog. Od lat działa na styku trzech sektorów: organizacji pozarządowych, administracji i biznesu, budując koalicje na rzecz rozwoju regionalnego. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu partycypacji obywatelskiej, budowania partnerstw, autoprezentacji, budowania zespołów i pozyskiwania źródeł finansowania. Twórca Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.

1

2