Skip to content ↓

Edukacja

Wśród bazy przedmiotów obieralnych znajdziesz tematykę opartą na innowacyjnych gałęziach nauki dotyczącą nadprzewodzących nanostruktur, mikro i nanorobotyki oraz przedmioty prowadzone w języku angielskim dotyczące nanoelektroniki molekularnej, metod obliczeniowych dla układów kwantowych, a także promieniowania synchrotronowego i materiałów w nanoskali. Wierzymy, że na naszych zajęciach zdobędziesz wiedzę i kompetencje w zakresie nanotechnologii i nowoczesnych metod badawczych.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y realizacją prac dyplomowych, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi tematami prac doktorskich, magisterskich oraz inżynierskich. Oferujemy również możliwość uczestnictwa w praktykach. Jeśli interesuje Cię tematyka badawcza naszego zakładu lub masz własny pomysł na realizację badań, zachęcamy do kontaktu z kierownikiem zakładu w celu omówienia szczegółów.

Chcemy dzielić się naszą pasją z innymi, dlatego aktywnie uczestniczymy w lokalnych inicjatywach wspierających upowszechnianie nauki. Jesteśmy przekonani, że oprócz zgłębiania praw rządzących zjawiskami przyrody, istotne także jest przekazywanie w przystępnej formie nabytej przez nas wiedzy społeczeństwu. Dlatego już dziś zachęcamy Was do śledzenia naszych artykułów popularnonaukowych i cyklicznych wydarzeń popularyzujących naukę: Noc Naukowców, Dzień Otwarty AGH, Festwial Nauki.

Stopka